התאמת מזונות

הידעת?

הזמן תור

השאר את פרטיך כאן
ואנו נחזור אליך לקביעת היום והשעה

שעות פעילות

ימים א’-ה’
בוקר – 10:00-13:00
ערב – 16:00-20:00

טלפון – 052-6206616 (חניתה)
מייל – [email protected]

כתובת – רחוב העליה 1, נהריה.

מהי התאמת מזונות?

התאמת מזונות באה מהמקום שאנשים שסובלים מכאבי בטן, גזים, כאבי ראש, אלרגיות ועוד כל מיני תופעות, מבינים שאם למשל אני אוכלת תפוח, התפוח לא בהכרח יתאים למישהו אחר, משום שהוא יגרום לו לתופעות לוואי כמו גזים, כאבי בטן, שלשול ועוד ועוד תופעות, שהוא לא יבין מהיכן הן צצות והוא לא ייתן את הדעת לכך שכל אחד הוא אינדיבידואל ושלכל אחד מתאים משהו מסוים שמתאים אך ורק לאותו אדם, ולא באופן גורף לכולם.

ואז בן אדם חווה תסכול מבטן נפוחה, מאלרגיות ומתחיל לעשות בדיקות, כי הוא חושב שמשהו אצלו לא בסדר, למרות שבעצם הבעיה היא פשוט מה הוא מכניס לפה.

ההבנה שלא כל סוג מזון שמתאים לאחרים, בהכרח מתאים גם לי. כל אחד והגוף שלו, כל אחד והמצב רוח שלו, כל אחד הוא אינדיבידואל.

מפיה של מטופלת שעברה התאמת מזונות : “אני יודעת כמה זה יכול להיות מתסכל כששום דבר לא עוזר, וכל פעם משקיעים כסף וזמן, מקווים ובסוף מתאכזבים. מה לא ניסיתי? ניסיתי דיאטות, ניסיתי לא לשתות מים בזמן הארוחה, ניסיתי לעשות הפסקות גדולות יותר בין הארוחות, ניסיתי גם לא לאכול בזמן שידעתי שאני צריכה לצאת לבילוי. שום דבר מאלה לא עזר. עד שעשו לי בדיקת מזונות. היום אני מרגישה מצוין, נעלמו הנפיחויות והאלרגיות כי אני יודעת מה להכניס לפה וממה עלי להימנע”.

אז מה זה אומר התאמת מזונות?

אז ככה, לפעמים אנחנו אוכלים מאכלים שגורמים לנו לכאבי בטן, גזים, צרבות, שלשולים, עצירות, אלרגיות, לכאבים פה ולכאבים שם ואנחנו לא מבינים למה? “הרי אף פעם לא סבלתי מכאבים כאלה, אז למה עכשיו”, או “קיבלתי את התפריט הזה בתוכנית לדיאטה, אז למה אני סובלת מ…”.

אז, נכון. כולנו מקבלים את אותו תפריט מהדיאטנית או מאיזה תוכנית שטובה לחברה, אבל אנחנו לא כמו החברה או לא כמו כל אחד אחר. כל אחד הוא מיוחד בפני עצמו ויש לו את הייחודיות שלו, ושלו בלבד. כל אחד הוא אינדיבידואלי.

ולכן אצלנו בחוויית בריאות, אנחנו בודקים איזה מזונות מתאימים לך, ורק לך, ומאיזה מזונות כדאי להימנע, כדי שלא נחווה כל מיני כאבים ותחושות לא נעימות בגוף.

ועל הדרך אנחנו גם נותנים טיפים מעניינים לדרכי אכילה, לזמנים וכו’.

מה מונעת התאמת מזונות

כאבי בטן

נפיחויות

אלרגיות

שלשולים

מה מונעת התאמת מזונות

כאבי בטן

נפיחויות

אלרגיות

שלשולים

המלצות מטופלים בהתאמת מזונות

תמונות במהלך טיפולים שונים בהתאמת מזונות